اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه

3 سال قبل در استانبول
کد آگهی : 39433
    شماره تماس00902122582323
    خیاباناستانبول مجیدیه کوی نبش میدان اصلی بر خیابان ساختمان عثمانی طبقه 4 واحد ام تی رویال
    کشورترکیه
    شهراستانبول
    وبسایتhttp://www.mtroz.com

اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه

اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه لطفا قبل از هر اقدامی از مشاوره رایگان مجموعه حقوقی ام تی رز برخوردار شوید.
00902122582323
با وجود اینکه در بخش اخذ اقامت ترکیه درباره اجاره نامه رسمی ملک و اهمیت آن توضیحات کامل داشده شده است، به دلیل اینکه در روزهای گذشته مشکلات متعددی برای تعدادی از هموطنان ما و همچنین خارجیان دیگر ایجاد گردیده است ولازم است که در ارتباط با قوانین جدید اخذ اقامت با اجاره ملک اطلاعات بیشتری داشته باشید.

اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه

اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه

حتماٌ لازم است که اجاره نامه شما از نوع محضری باشد. اگر قصد اجاره ملک در ترکیه را دارید حتماٌ لازم است نسبت به اجاره ملکی اقدام کنید که صاحب ملک به شما اجاره نامه محضری بدهد. لازم به ذکراست که تمام املاک و آپارتمان های موجود دارا شرایط داشتن اجاره نامه محضری نمی باشند .
بر اساس قوانین جدید اخذ اقامت با اجاره ملک ،در هنگام پر کردن فرم اقامت حتماٌ توجه داشته باشید که آدرس را به درستی و به شکلی که در شهرداری منطقه ثبت شده است پر کنید و همان آدرس را نیز در برگه اجاره نامه محضری ذکر کنید .

فکر نکنید که با اخذ اقامت، کار شما با اداره اقامت و پلیس اداره مهاجرت تمام شده است . مطابق قوانین جدید شما میبایست در آدرسی که برای اقامت ذکر کرده اید حضور داشته باشید و پلیس با مراجعه به آدرس محل اقامت شما ، اقامت شما در آن آدرس را تایید میکند و در صورتیکه که شما در آن آدرس زندگی نکنید ، یا شخص دیگری به جای شما در ان آدرس زندگی کند و پلیس این موضوع را تثبیت نماید موجب باطل شدن اقامت شما میشود .
بر اساس قوانین جدید اخذ اقامت با اجاره ملک، پس از دریافت اقامت میبایست آدرس خود را در اداره مهاجرت ترکیه نیز ثبت کنید .
اگر پس از دریافت اقامت ، آدرس خود را تغییر میدهید حتماٌ میبایست به اداره مهاجرت و پلیس بخش اداره مهاجرت این تغییر آدری رااطلاع دهید تا محل اقامت و آدرس جدید شما را ثبت کنند .
مطابق با قوانین جدید ترکیه ، اقامت بر روی اجاره خانه فقط به مدت یکسال ارائه میشود و پس از آن امکان تمدید آن امکان پذیر نمی باشد . در واقع اقامت یکساله بر روی اجاره ملک که از نوع توریستی میباشد ، فقط برای یکسال داده میشود و قابل تمدید نمیباشد .

192 بازدید کل ، 1 امروز

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران