برگزاری دوره های آموزشی در خارج از ایران

3 سال قبل در استانبول
کد آگهی : 34673
    شماره تماس00902122582323
    خیاباناستانبول - شیشلی - شاهین پلازا
    کشورترکیه
    شهراستانبول

برگزاری دوره های آموزشی در خارج از ایران :
در دنیای امروز، ارتقای سطح دانش برای بهبود کیفیت ارائه خدمات به مشتری لازم و ضروری می باشد. دوره های مختلفی در سرتاسر دنیا برگزار می شوند و شرکت در آنها می تواند درهای جدیدی از پیشرفت را به سوی شما و تجارت شما بگشایند. دوره های ذکر شده به صورت معتبر در کشورهای خارجی برگزار می شوند و پس از اتمام دوره هنرجویان مدرک نیز ارائه می نمایند.

کلاس
گروه تخصصی ام تی رز با امکاناتی که در خارج از ایران در اختیار دارد، آماده برگزاری دوره های مورد نیاز شما در کشورهای ترکیه یا اروپا می باشد. بدین ترتیب شما می توانید دوره مورد نظر خود را اعلام کنید تا با شرکت برگزارکننده آن، توافقات لازم انجام گیرد. پس از آن شما می توانید به جذب هنرجو مبادرت ورزید و برای گذارندن دوره در تاریخ مقرر در کشور مورد نظر حاضر شوید.
ترکیه از این حیث مزیت عبور و مرور آسان و هزینه ی پایین تر را دارد. شرکت کنندگان در دوره می توانند هم در کلاس های مذکور شرکت کنند هم در ساعات آزاد به تفریح بپردازند. پس از پایان دوره دیپلم مورد نظر آن دوره نیز به آنها ارائه خواهد شد تا در صورت لزوم در ایران آن را مورد استفاده قرار دهند. برگزاری دوره در اروپا و رفت و آمد آن مشکل تر می باشد اما در صورت نیاز شما، امکان آن نیز فراهم می شود. شرکت در دوره های معتبر اروپایی و دریافت مدرک اروپایی امتیاز ویژه ای به حساب می آید.
باید توجه داشته باشید که برای برگزاری دوره محدودیتی نخواهید داشت. دوره های آرایشگری، خیاطی، عکاسی، دوره های فنی، دوره های زبان، و بسیاری از رشته های مورد نظر شما در دسترس خواهند بود. همچنین امکان رزرو با قیمت های بسیار مناسب نیز وجود دارد تا حمل و نقل هنرجویان به آسانی انجام پذیرد.
باید توجه داشته باشید که آن امکان برای افرادی بوجود آمده است که امکان جذب هنرجو را دارند. برگزاری دوره و عقد قرارداد های مناسب در صورتی امکانپذیر می باشد که تعداد نفرات قابل توجه باشند. برای شرکت یک یا دو نفر در این دوره های پیشنهاد ویژه ای نمی توان دریافت کرد.
در صورتی که گزینه خاصی برای برگزاری دوره را در سر دارید آن را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت اطلاعات مربوط به آن در اختیارتان قرار گیرد.
manager@mtroyal.com.tr
www.sayatejarat.com
04136349104

125 بازدید کل ، 1 امروز

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران