قتل مادر و فرزند ۱۰ساله در تبریز

قتل مادر و فرزند ۱۰ساله در تبریز

به گزارش خبرنگار ام تی رز از تبریز  مادر ۵۰ ساله و فرزند ۱۰ ساله اش در روستای کنده شهرستان هوراند با اسلحه شکاری و چاقو به قتل رسیدند.

ظهر  سه شنبه شاهدان عینی گزارش قتل مادر و فرزندی را به پلیس اطلاع دادند که بر اساس این گزارش ماموران پاسگاه نیروی انتظامی هوراند به محل قتل اعزام شدند.

ابراهیم رنجبرزاده، سرپرست حوزه قضایی شهرستان هوراند در این خصوص گفت: هنوز تحقیقات در مورد قتل مادر ۵۰ ساله و فرزند پسر وی که ۱۰ سال داشت تا زمان شناسایی قاتل یا قاتلین ادامه دارد.

وی افزود: جزئیات زیادی فعلاً وجود ندارد، اما قتل در گاوداری در روستای کنده شهرستان هوراند اتفاق افتاده و تا زمانی که پزشکی قانونی اهر اعلام نکرده نمی‌توان گفت: زمان دقیق قتل چه زمانی بوده است.

مقتولان به ضرب چاقو به قتل رسیده اند

بیشتر بدانیم : قتل همسر در پارک

سرپرست حوزه قضایی شهرستان هوراند خاطرنشان کرد: بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که مقتولان به ضرب چاقو به قتل رسیده اند، اما شواهدی هم وجود دارد که قتل با اسلحه شکاری صورت گرفته است.

رنجبرزاده یادآور شد: پرونده‌ای در خصوص قتل در حوزه قضایی تشکیل شده و تا زمانی که قاتل شناسایی نشود به تحقیقات ادامه می‌دهیم.

پیگیری‌های حکایت از قتل مادر ۵۰ ساله به ضرب چاقو و فرزند پسر ۱۰ ساله وی با اسلحه شکاری دارد. این در حالی است که هنوز پزشکی قانونی شهرستان اهر نتیجه قتل را اعلام نکرده و قرار است فردا (چهارشنبه) بعد از بررسی نتیجه اعلام شود.