هواپیمایی که به دست قهرمان بوکس نجات یافت

به گزارش ام تی رز

«طارق شهاب الدین» متولد ۲۲ اکتبر ۱۹۷۱ در مراکش، یک بوکسور حرفه‌ای است که ۲۳ مبارزه داشته و ۱۲ بار پیروز میدان شده است. او که دو مرتبه قهرمان مسابقات بوکس فرانسه شده است، جلوی مسافری را که قصد داشت هواپیمای شرکت هواپیمایی «لوفت‌هانزا» را برباید، گرفت. این هواپیما از مونیخ به مقصد پاریس در پرواز بود.

 

مسافری که قصد ربودن هواپیمای مسافربری «لوفت‌هانزا» را داشت مغلوب قهرمان بوکس فرانسه شد.

به گزارش اسپوتنیک، «طارق شهاب الدین» متولد ۲۲ اکتبر ۱۹۷۱ در مراکش، یک بوکسور حرفه‌ای است که ۲۳ مبارزه داشته و ۱۲ بار پیروز میدان شده است. او که دو مرتبه قهرمان مسابقات بوکس فرانسه شده است، جلوی مسافری را که قصد داشت هواپیمای شرکت هواپیمایی «لوفت‌هانزا» را برباید، گرفت. این هواپیما از مونیخ به مقصد پاریس در پرواز بود.

یک خبرنگار به نام «آرنو رومرو» در صفحه فیس بوکش نوشت مسافر مذکور قصد داشت وارد کابین خلبان شود و آن‌ها را وادار کند مسیر را تغییر دهند. اما شهاب الدین ۴۶ ساله او را روی زمین انداخت و دستانش را بست. بدین ترتیب خدمه هواپیما توانستند با موفقیت به مسیر خود ادامه دهند.

پس از اینکه این هواپیما به مقصد رسید فرد مهاجم به پلیس تحویل داده شد و مسافران و خدمه هواپیما از شهاب الدین تقدیر و تشکر کردند.