یک مشاوره املاک حرفه ای به جایی فروش ملک راه حل را می فروشد

مشاور املاک معینی با بیش از ۱۵ سال تجربه در امر خرید و فروش املاک در شهرک خاوران تبریز

مردم  راه حل مشکلات خود را می خرند نه ملک را .در واقع شما به عنوان یک مشاوره املاک بیشتر باید راه حل گرا باشید تا بتوانید مشکل خریداران را با ملک پیشنهادی خود برطرف کنید

مشتریان به فکر خرید ملک نیستند بلکه به دنبال یک محیط عالی برای زندگی خود وخانواده خود هستند یا یک ملک برای سرمایه گذاری برای خود وخانواده و برای اینده فرزندانشان با همین شرایط مالی وپتانسیل مالی هستند.

کسی که می خواهد دیوار را سوراخ کند به دنبال مته نیست بلکه یک وسیله کار امد وموثر برای سوراخ کردن است که ان وسیله می تواند متد ویا لیزر ویا میله فولادی باشد .پس مشکل خریداران ابزار از شما نیست این بدان معنا ست یک فروشنده باید راه حل گرا باشد .

یک مشاوره املاک حرفه ای چگونه عمل می کنند

مشاورین املاک با سوالات درست می توانند خواسته ها وکمبودها ومشکلات مشتریان را رفع کنند .اگر شما هم می خواهید فروش خوبی داشته باشید .باید سوالهای احساسی از مشتریان بپرسید تا بتوانید کمبودها ونیاز ها و خواسته های واقعی انها رو کشف کنید .

مردم  براساس احساسات خرید می کنند همه تصمیمات خرید احساسی هستند .درواقع هر کاری که بکنید ۱۰۰درصد احساسی است.قاعده ار این قرار است که مردم برای خرید خانه احساسی تصمیم می گیرند وبعد با منطق این تصمیم را توجیه می کنند. یک مشاوره املاک حرفه ای به صورت احساسی ملک را به مشتری معرفی می کند