سفید کردن دندان در کمتر از سه دقیقه

به گزارش ام تی رز

برای سفید کردن دندان نیازی نیست که از خمیردندان های گران قیمت اسفاده کنید با پیشنهاد ما و با هزینه اندک و در زمان کوتاه می توانید از سفید کردن دندان در کمتر از سه دقیقه بهره مند شوید.

الو دکتر نوشت: اگر شما هم جز اکثریت افرادی هستید که سفید بودن دندان هایتان برایتان مهم است و برای سفید کردن دندان راه های بسیاری را امتحان کرده اید ولی هنوز به نتیجه دلخواهتان نرسیده اید، توصیه میکنیم تا انتهای این مقاله با ما باید، زیرا راهی که ما پیشنهاد می کنیم راهی بسیار سریع می باشد، شاید فکر کنید سفید کردن دندان در کمتر از سه دقیقه امکان پذیر نیست، پس توصیه می کنیم حتما این روش را امتحان کنید.

ما یک راهکار شگفت انگیز و ساده را به شما توصیه می‌کنیم که به کمک آن بتوانید در 3 دقیقه  100 درصد طبیعی دندان‌های خود را سفید کنید. مواد مورد نیاز شما جوش شیرین و لیمو ترش است‌. فقط کافی است که یک قاشق جوش شیرین را در ظرفی ریخته و آن را در ته ظرف پخش کنید‌.

لیموها را برش زده و کم کم قطره قطره به جوش شیرین اضافه کرده و با هم ترکیب کنید در ابتدا مخلوط کف می‌کند تا جای ممکن مخلوط لیمو و چوش شیرین را هم بزنید که یک مخلوط بی رنگ و تقریبا یک دست مایع بدست آید. پس از آماده شدن ترکیب را با انگشت یا پد بر روی دندان‌های خود بمالید. با این دستور العمل دندان‌های شما سفید و زیبا خواهند شد.