اخذ اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت

3 سال قبل در استانبول
کد آگهی : 39452
  شماره تماس00902122582323
  خیاباناستانبول مجیدیه کوی نبش میدان اصلی بر خیابان ساختمان عثمانی طبقه 4 واحد ام تی رویال
  کشورترکیه
  شهراستانبول
  وبسایتhttp://www.mtroz.com
  اینستاگرامhttp://www.instagram.com/mtroyalcompany

اخذ اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت

مهاجرت و کار در کشوری نظیر ترکیه می تواند انتخاب بسیاری از افراد جویای کار و اقامت در کشوری توسعه یافته با هزینه زندگی نسبتا کم باشد. شرایط اخذ اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت توسط مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) در مقاله زیر مورد بررسی قرار گرفته است.
شرایط اخذ اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت

ویزا کوتاه مدت برای خارجی ها، برای درخواست ویزا ترکیه از طریق ثبت شرکت، بایستی مدارک زیر را تهیه و به اداره مهاجرت منطقه تحویل دهید. هنگامی که فرم درخواست در سیستم ثبت شد مراحل درخواست شروع می شود. حداقل اعتبار ویزا کوتاه مدت 2 سال است و بایستی بعد از آن تمدید شود. این ویزا در صورتی که ظرف مدت 6 ماه استفاده نشود منقضی خواهد شد. مدارک مورد نیاز:

 اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت

اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت

فرم درخواست مجوز اقامت
اصل و کپی از گذرنامه یا بلیط سفر
4 قطعه عکس
اثبات منبع مالی کافی برای طول مدت اقامت
اثبات داشتن محل اقامت متقاضی
دعوتنامه از یک شخص/ شرکت مورد تاسیس
بیمه درمانی معتبر
اثبات دسترسی به خدمات بهداشتی در ترکیه
اسناد ارائه شده توسط مؤسسه ی تأمین اجتماعی
سند مربوط به درخواستی که به موسسه تامین اجتماعی ارائه می شود باید تحت پوشش بیمه عمومی قرار بگیرد.
بیمه سلامت شخصی

قانون FDI ترکیه بر اساس اصل رفتار برابر می باشد، که به سرمایه گذاران بین المللی اجازه می دهد که حقوق و مسئولیت های مشابهی را به عنوان یک سرمایه گذاران محلی داشته باشند. شما باید هزینه صدور کارت اقامت خود را پرداخت کنید که 72 لیر ترکیه می باشد. برای درخواست مجوز شما باید هزینه (مالیات) را پرداخت کنید – هزینه آن بستگی به ملیت، نوع مجوز و مدت زمان اقامت مجوز مجوز دارد. ضمنا شما نیاز به کد مالیاتی کشور ترکیه دارید.

شما می توانید در مورد پرداخت خود به بانک مورد نظر در ترکیه نیز اطلاعات جامع بدست آورید و بانک مورد نظر را شخصا بصورت آنلاین یا به کمک لینک e-ikamet.goc.gov.tr جستجو کنید. برای ثبت شرکت در ترکیه و اخذ اقامت قانونی آن، در حال حاضر ایجاد یک شرکت تنها در سازمان های بازرگانی تجاری واقع در زنجیره تجارت امکان پذیر است. این روند باعث یکپارچگی در سازماندهی می شود و فرایند ثبت شرکت در همان روز انجام می شود. شرایط راه اندازی تجارت و انتقال سهم نیز همانند روند برای سرمایه گذاران محلی اعمال می شود. سرمایه گذاران بین المللی می توانند هر نوع شرکتی را که در قانون تجاری ترکیه (TCC) آمده است، به ثبت برسانند و آن را ایجاد کنند.
انواع مختلف شرکت ها در ترکیه و هزینه ثبت شرکت

ترکیه از سرمایه گذاری های خارجی و کارآفرینان استقبال می کند. این افراد می توانند از میان انواع شرکت های ترکیه که نیازهای کسب و کار آنها را برآورده می کند، انتخاب کنند. شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی رایج ترین نوع نهادهای قانونی در ترکیه هستند. هنگام تصمیم گیری برای باز کردن یک شرکت در ترکیه، سرمایه گذار باید ویژگی های مختلف انواع شرکت را در نظر بگیرد.

شرکت سهامی (JSC)، برای سرمایه گذاران خارجی که به دنبال توسعه پروژه های بزرگ هستند مناسب است. این نوع شرکت برای کسانی است که می خواهند کسب و کارهای بزرگ را شروع کنند. حداقل یک سهامدار برای راه اندازی آن و حداقل سرمایه 50.000 TRY مورد نیاز است. شرکت با مسئولیت

82 بازدید کل ، 1 امروز

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران