شرکت ام تی رویال

شرکت ام تی رویال در ابتدا فعالیت خود را با کشور‌های ترکیه و امارات در امر واردات و صادرات و همچنین با کشور چین در امر واردات از چین آغاز نمود و بعد از گذاشت ۵ سال سابقه درخشان با داشتن پرسنلی مجرب و فوق تخصص در زمینه تجارت جهانی فعالیت خود را در بیش از ۱۰۰ کشور جهان به صورت گسترده آغاز نمود.

شرکت ام تی رویال در حال حاضر بیش از ۵۵ کارخانه اصلی داخلی را که در زمینه‌های تولید صنایع و شیمیایی و کشاورزی و معدنی و . . . . . . مشغول به کار هستند را در مورد تهیه و حمل و ترخیص مواد اولیه ساپرت کرده و محصولات بیشتر از ۱۰۰ کارخانه داخلی را به بازار جهانی عرضه مینماید.

این امر را به دلیل داشتن بیش از ۱۲ دفتر نمایندگی در ۵ قاره پهناور جهان زیر نظر افراد فوق تخصص در رشته های  مارکتینگ به دست آورده ایم.

هدف نهایی ما هدف و مقصد شماست,  ما میتوانیم در زمینه های واردات و صادرات  ، واردات از چین و تجارت با چین  بهترین سرویس ها را در کوتاهترین زمان ارائه بدهیم میتوانیم شما را به جامعه کثیر مشتریان mtroyal اضافه کنیم.

در اینجابرخی توانایی‌های شرکت ام تی رویال اشاره کنیم.

  1. تهیه و جستجوی مواد اولیه کارخانجات, تهیه اجناس کمیاب در بازار داخلی, گرفتن نمایندگی و در صورت امکان نمایندگی انحصاری, توسعه تجارت شما در هر موقعیت و مکانی که قرار دارید با استاندارد‌های جهانی زیر نظر افراد مجرب, معرفی آخرین تکنولوژی تولید و ماشین آلات روز دنیا.
  2. صادرات و پیدا کردن شرکتهای مشتریانی که تقاضای خرید کالاهای شما رابه بالاترین قیمت دارند.
  3. خلق در ایران و بازار جهانی و ثبت برند شما در ایران و تمام بندر‌های دنیا به نحوی که تجارت شما و برند شما به نام شما یا شرکت شما ثبت شود.
  4. حمل کالا های تجاری شما به صورت خورده بار یا کانتینر‌های ۲۰ و ۴۰ و ۴۰ فوت های از بنادر آسیای و اروپای و ارسال کالا‌های شما به تمامی بنادر جهان با قیمت‌های تجاری.
  5.  در صورت نیاز به سرمایه  mtroyal قادر به سرمایه گذاری روی کالاهای تجاری شما  می باشد و سرمایه گذارهای ایرانی و خارجی را به شما معرفی میکند.
  6. در صورتیکه تمایل به سرمایه گذاری و یا نیاز به راهنمایی برای بهترین روش برای سرمایه خود هستید میتوانید با کارشناسان ما مشورت کنید و از سرمایه خود با بالاترین سود تجاری بهره ببرید.
  7.  با بهره گیری از دفاتر آسیایی،اروپایی و آفریقایی در صورت نیاز ، شما میتوانید به راحتی و با بهترین امکانات از به روزترین کارخانجات مورد نظر بازدید کرده و قراردادهای تجاری خود را زیر نظر افراد مجرب تنظیم و اجرا نماید.
  8. ترخیص کالاهای تجاری شما از کلیه بنادر  ایران در کوتاهترین زمان با انبار شما.

 گارانتی خرید‌های شما در کشور‌های مختلف توسط شرکت‌های بین المللی که کالاهای شما را بیمه ، قبل از حمل بازدید و با نمونه شما مطابقت مینماید  تنظیم مینماید و لازم به ذکر است شرکت جهت رویت سایر خدمات به صورت تلفنی یا سایت www.mtroyal.com.trملاحظه فرمایید

با توجه به گستردگی تجارت با چین  و

  و تنوع کالاهای در این بازار شما در هر موقعیت تجاری نیاز به یک گروه تجاری با اطلاعات روز این بازار را دارید.

امید است افتخار و ارائه  سرویس های یاد شده را به شما هم وطنان عزیز داشته باشیم.