ریزش موهاتون را فراموش کنید!

۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۲۲ آبان ۱۳۹۵


درمان قطعی ریزش مو با پک گیاهی،تقویتی و استثنایی ژیوار

تاکنون رسم بر این بود که هرگاه موهای ما در اثر دکلره کردن، رنگ کردن و فر نمودن مکرر به شدت آسیب می دید و آن را به دست قیچی آرایشگران می سپردیم وهمه چیز را از نو شروع می کردیم.

به تازگی جهان آرایشی بهداشتی شاهد ظهور فراورده ای جدید شده که پس از مصرف بر روی فرسوده ترین و بی رمق ترین گیسوان سلامتی و طراوت آنان را باز می گرداند وموها را سرزنده شاداب و خوش حالت می سازد. که بد حالت شدن موها ناشی از زبر شدن لایه کوتیکول می باشد.

ژیوار در جهت طبیعی سازی و بدون مواد شیمیایی بودن شوینده مو و لوسیون به گونه ای طراحی شده که سلامتی موی شما را از نو باز می گردانند و قدرت مقابله با اثرات زیانبار دکلره، رنگ کردن و فر نمودن را در موهای شما فراهم می سازد. با مصرف این پک آنتی شوت ژیوار مویی شاداب، سلامت، سرزنده وخوش حالت خواهیم داشت.

این پک محصولی از شرکت ژیوار با ۳۸ نوع عصاره گیاهی است که باعث تقویت مو می شود.

عصاره های موجود در این پک، مو را سالم نگه داشته ومواد نهفته گیاهی درآن باعث تقویت وافزایش قدرت انعطاف پذیری وتغذیه ریشه مو می گردد و مو را زنده وشاداب می کند.

افرادی که دچاره مشکلات موی سر، ابرو، ریش و… هستند این ماده طبیعی بسیار موثر می باشد.

مواد فعالی که در این پک کاملا گیاهی به کار گرفته شده است از رزماری، بابونه، آلوئه ورا، ریشه بابا آدم، علف گربه، حنا، زیتون و….. است که برای رفع شوره، ریزش و موخوره موثر است و همچنین به درمان موهای آسیب دیده، خارش سر، ریزش مو کمک می کند و باعث رویش مجدد موها طبق رضایتمندی مصرف کنندگان می گردد.

استفاده از این محصول ریزش مو را متوقف و امکان رسیدن و یتامین ها، مواد معدنی و مغذی بیشتر به مو را فراهم می کند. علاوه بر این موجب افزایش طول عمر هم می شود و بر شفافیت و پر پشتی موی سر نیز می افزاید.

تحقیقات پزشکی نشان داده که این محصول در ۸۴ درصد موارد بسیار موفقیت آمیز بوده وباعث برطرف شدن تمامی مشکلات موی سر شده است. محصولات ژیوار دارای استاندارد ایران، سیب سبز وزارت بهداشت و درمان می باشد

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر