هیتر پیش رفته و کم مصرف طرح اسپانیا

۱۳ آبان ۱۳۹۵ ۱۳ آبان ۱۳۹۵


شرکت اندیشه سبز با تجربه بیش از ۱۸ سال تولید انواع سیستم های حرارتی و انواع متفاوتی از هیتر ، کوره هوای گرم ، و بخاری مرغداری و هیتر گلخانه ،و انواع بخاری کارگاهی ، جدیدترین ساخته خود ؛ هیتر کم مصرف super pf را خدمت هم میهنان گرامی معرفی می نماید.
کوره هوای گرمsuper pf نسل جدید هیتر های حرارتی new pf طرح اسپانیا می باشد که نسبت به نمونه قبلی دارای ۱۵ درصد مصرف سوخت کمتر بوده و با داشتن راندمان حرارتی ۹۱٫۵ درصد کم مصرف ترین کوره هوای گرم ساخت ایران می باشد . این کوره هوای گرم که دارای ویژگی های منحصر به فرد بوده و دارای بازده حرارتی بسیار ایده آل می باشد. از این گرماساز به عنوان هیتر مرغداری و هیتر گلخانه و صد البته به عنوان بخاری کارگاهی و بخاری کارخانه ای جهت گرمایش فضا های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.
مهمترین موضوعی که در هیتر های گلخانه ای ، مرغداری ، و بخاری کارگاهی وجود دارد اتلاف انرژی از طریق دود کش و بدنه دستگاه می باشد. احتمالا تمامی شما متوجه شده اید که در همه انواع گرماساز ها حتی در بخاری های خانگی دود کش (اگزوز) گرماساز دارای حرارت بالای بوده و بسیار داغ است و گاها دود کش سیستم های گرمایشی از خود دستگاه نیز گرم تر می باشد و حتما به این موضوع توجه کرده اید که داغ بودن لوله بخاری یعنی اتلاف شدید انرژی از طریق دود کش!! به عبارت دیگر هر میزان گرما که از طریق دودکش تلف شده و به فضای آزاد وارد می شود به این معنا خواهد بود که گرمای کمتری وارد سالن و فضای داخلی شما می گردد.
در هیتر ها و کوره های هوای گرم ساخت ایران به دلیل استفاده از تکنولوژی بسیار قدیمی ، گرمای بسیار زیادی از طریق دود کش تلف می گردد و شما به هیچ وجه امکان لمس کردن دود کش و اگزوز و یا حتی بدنه هیتر را ندارید.
شاید در این چنین حالتی و به ظاهر استفاده از بخاری های صنعتی بدون دود کش یا به اصطلاح جت هیتر (بخاری موشکی) مفید به نظر برسد ولی واقیعت این است که در جت هیتر و بخاری موشکی علاوه بر گرما ، گازهای دی اکسید کربن و منو اکسید کربن و البته اتیلن و سایر بخارات حاصل از احتراق نیز به همراه گرما وارد سالن می شود. و علاوه بر امکان ایجاد خفگی در محل به دلیل مدار بسته نبودن و پخش شعله مستقیم بسیار خطر ناک بوده و امکان بروز آتش سوزی در محل بسیار زیاد است . در فضا های گلخانه ای جت هیتر باعث افزایش غلظت منو اکسید کربن و دی اکسید کربن و اتیلن در محیط گلخانه می شود که باعث نورس شدن و کاهش وزن محصولات گلخانه ای می گردد و از سوی دیگر وارد شدن کربن نیز صدماتی شدید را به گلخانه استفاده از این نوع هیتر وارد می سازد.در سالن های مرغداری نیز در صورت استفاده از هیتر موشکی مجبور به استفاده بیش از حد از فن تهویه جهت تعویض هوای سالن می باشیم این موضوع در اوایل جوجه ریزی که تهویه هوای زیادی مورد نیاز نمی باشد باعث افزایش اتلاف بسیار زیاد سوخت می گردد چرا که هوای که به واسطه فن ها وارد سالن مرغداری می گردد بسیار سرد می باشد و نیاز به مصرف سوخت بیشتر برای گرم کردن هوا وجود دارد ، از سوی دیگر غلظت بالای دی اکسید و منو اکسید کربن باعث در مرغداری باعث کاهش ضریب تبدیل دان مرغ به گوشت مرغ در مرغداری شده و باعث کاهش قابل ملاحظه راندمان و سود دهی مرغداری می گردد علت این مطلب کاهش اکسیژن گیری طیور عنوان می شود.
سیستم هیتر super pf که با الگو براداری از نمونه های اروپای ساخته شده است به گونه ای است که کمترین پرت انرژی را از طریق دود کش و بدنه داشته و دارای بالاترین راندمان می باشد به گونه ای که شما می توانید به راحتی دود کش این بخاری عظیم الجثه را لمس کنید و یا حتی صورت خود را به دود کش و یا بدنه ان بزنید به عبارت بهتر این گرماساز تقریبا تمام انرژی تولید شده توسط مشعل را به غیر از دود و بخارات خطرناک ومضرر حاصل از احتراق را وارد سالن مورد نظر می نماید و با انتقال صحیح این گرما توسط چند عدد فن قوی به داخل سالن حداکثر بهره برداری را از سوخت می نمایید بدون اینکه فضای داخل سالن را با استفاده از دود و یا گاز های دی اکسید و یا منو اکسید کربن و یا اتیلن و یا سایر گازهای دیگر مسموم نماید.

کاهش عملی میزان مصرف سوخت در دستگاه های گرماساز فقط با کاهش پرت گرما در سیستم و بالا بردن تبادل حرارتی مقدور خواهد بود ارزش حرارتی هر لیتر گازوئیل و یا هر ۱٫۲متر مکعب گاز معادل ۸۵۰۰کیلو کالری می باشد به عبارت بهتر حداکثر میزان گرمای که با سوزاندن یک لیتر گازوئیل می توان تولید کرد ۸۵۰۰کیلو کالری می باشد حال هر قدر که سیستم هیتر دارای راندمان بالا تری باشد میزان بیشتری از این گرما وارد سالن شده و میزان کمتری پرت می شود ، به عبارت بهتر وقتی راندمان حرارتی هیتر pf 55درصد می باشد یعنی ۵۵ درصد از گرمای تولید شده حاصل از احتراق سوخت در مشعل وارد سالن می گردد و الباقی از تلف شده و از سیستم خارج می گردد و وقتی که راندمان هیتر super pf 91.5درصد می باشد به معنای این است که ۹۱٫۵ درصد از گرمای تولید شده وارد سالن می گردد و فقط ۸٫۵ درصد تلف می شود .
درهر حال هیتر super pf با راندمان حرارتی ۹۱٫۵ درصد و با مصرف برق پایین یکی از کم مصرف ترین و پر بازده ترین هیتر های ساخت ایران می باشد که در استاندارد های مختلف برای استفاه به عنوان بخاری گلخانه و هیتر مرغداری و بخاری کارگاهی بسیار ایده ال می باشد .

شرکت اندیشه سبز
تولید کننده و تامین کننده جت هیتر ، هیتر برقی صنعتی ، هیتر مرغداری ، بخاری کارگاهی ، هیتر گلخانه ، بخاری موشکی ،بخاری گلخانه ، فروش انواع بخاری گازی ، گرماساز ، بخاری صنعتی و کوره هوای گرم
ارائه دهنده بهترین سیستم های گرمایشی
هیتر مرغداری – هیتر گلخانه – بخاری کارگاهی – جت هیتر – یونیت هیتر
آدرس دفتر مرکزی: ارومیه خیابان خیام جنوبی جنب پاساژ خرم ونور مجتمع علم جو ماشین سازی اسکندری
آدرس نمایشگاه دائمی: ارومیه بزرگ راه خاتم النبیا جنب تراشکاری اسکندری
آدرس کارخانه : ارومیه شهرک صنعتی فاز دو توسعه ماشین سازی برادران اسکندری

تحویل در سرتاسر ایران و دریافت وجه کالا هنگام تحویل در محل
برای خرید های بیشتر از یک دستگاه ، هیتر ها به صورت رایگان تا مقصد توسط کامیون های شرکت اندیشه سبز حمل خواهد شد.
تنها یک رئیس در هر شرکت وجود دارد و آن مشتریست.

دفتر فروش
۰۴۴٫۳۲۲۴۶۲۷۱٫۳۲۲۴۶۲۷۲
۰۴۴٫۳۲۲۴۶۱۵۶٫۳۲۲۴۶۱۵۷

فروشگاه مرکزی
۰۴۴٫۳۲۳۴۱۷۹۶٫۳۲۳۴۶۶۱۲
۰۴۴٫۳۲۳۷۹۱۸۸

دفتر فروش تهران
۰۲۱٫۶۶۹۱۶۲۱۵٫۶۶۹۱۶۲۱۶

کارشناسان فروش :
توحید قصابی:۰۹۱۴۴۴۷۳۹۲۴
رسول علیزاده:۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰
رامین نادری:۰۹۱۲۵۵۴۷۲۲۹
رضا اسکندری:۰۹۱۴۳۴۰۳۴۶۳
رسول محمودی:۰۹۱۴۳۸۸۳۳۸۰
اشکان حیدری:۰۹۱۴۴۴۸۳۱۸۸
علی حنیفه:۰۹۱۴۳۸۸۹۱۲۹

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر