واردات شکلات، آدامس، پاستیل، ویفر، انواع قهوه و پودرهای مخلوط آن

۱ آذر ۱۳۹۵ ۱ آذر ۱۳۹۵


شرکت بازرگانی ام تی رویال  با هدف صادرات و واردات محصولات غذایی تاسیس شد.

همگام با پیشرفت تکنولوژی در زمینه تولید انواع محصولات شیرینی و شکلات در جهان و ورود محصولات مختلف با کیفیتهای پایین از مبادی غیر قانونی به کشور، شرکت ام تی رویال ضمن اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح اقدام به واردات و توزیع محصولات متنوع شیرینی و شکلات با کیفیت برتر و مطابق با استانداردهای ایران و اروپایی نموده است

پس از قانونمند شدن نحوه واردات از سوی وزارت بازرگانی و اداره نظارت بر مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی ، این شرکت اقدام به اخذ پروانه های لازم   نموده است خط مشی این شرکت واردات محصولات با کیفیت بالا و مورد قبول وزارت بهداشت و موسسه استاندارد از کارخانجات دارای گواهینامه های معتبر مانند:    ISO22OOO,IFS ,BRCسیستم مدیریت ایمنی موادغذایی میباشد.

این شرکت از نخستین واردکنندگان شیرینی و شکلات در کشور می باشد. تمام محصولات وارداتی شرکت ام تی رویال دارای پروانه بهداشتتی بوده  و کلیه نامهای تجاری وارداتی نیز در وزارت بهداشت و بازرگانی ایران به ثبت رسیده اند.

 
در راستای عمل به  دستورالعمل وزارت بهداشت و به دنبال اجرای طرح PMS ،این شرکت هر شش ماه یکبار اقدام به نمونه برداری از محصولات وارداتی در مبادی ورود یا پس از اخذ مجوز ترخیص در انبار نموده و نمونه محصولات را جهت مطابقت با معیارهای قابل قبول به آزمایشگاه های معتبر ارسال می نماید.محصولات مشمول استاندارد اجباری نیز در هر بار ترخیص توسط آزمایشگاههای مورد تایید موسسه استاندارد آزمایش می شوند.
 

محصولات وارداتی این شرکت شامل شکلات، آدامس، پاستیل، ویفر، انواع قهوه و پودرهای مخلوط آن، پودر نوشیدنی، پودر دسر و پوشک بچه می باشد.

 

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر