واردات مواد اولیه صنایع غذایی

واردات مواد اولیه صنایع غذایی

مواد غذایی که توسط شرکت ها تولید می شوند دارای مواد اولیه صنایع غذایی هستند. مواد اولیه در تولید خوراکی ها و مواد غذایی بسیار مهم می باشند که تمامی شرکت های تولید خوراکی به آن نیازمند هستند. بنابراین واردات مواد اولیه صنایع لبنی در این زمینه می تواند به تمامی شرکت ها کمک کند. در واقع این مواد اولیه هستند که به کارکنان این امکان را می دهند تا بتوانند محصولات متنوع لبنی را تولید کرده و نیاز های جامعه را در این زمینه برطرف سازند.

کاربردهای واردات مواد اولیه صنایع لبنی

مواد اولیه صنایع لبنی در تولید خوراکی ها بسیار کاربردی است. امروزه مواد غذایی به صورت بسته بندی توسط شرکت ها و کارخانه ها تولید می شود. در واقع این غذا ها نوعی غذای حاضری محسوب می شود، که بسیاری از ما برای نیاز روزانه خود به آن رجوع می کنیم. بنابراین واردات مواد اولیه صنایع لبنی و همچنین اسانس های آن بسیار ضروری می باشد.

جالب است بدانید که مواد اولیه صنایع لبنی در کیفیت های مختلفی درجه بندی و تولید می شوند که این موضوع می تواند در کیفیت محصول نهایی نیز بسیار موثر باشد. در همین راستا برای تولید محصولات لبنی با بهترین کیفیت باید از یک شناخت کلی نسبت به مواد اولیه آن ها داشته باشید تا در ادامه برای تولیدات شما مشکلی ایجاد نشود.

مواد و افزودنی های در صنایع لبنی

زمانی که در مورد واردات مواد اولیه صنایع لبنی و افزودنی های لازم برای این کار صحبت می کنیم باید در اولین گام به یک شناخت کلی نسبت به این مواد و یا حتی افزودنی ها دست پیدا بکنیم. هر کدام از این مواد و افزودنی ها متناسب با کارکرد خود برای تولید نوع خاصی از محصولات لبنی مورد استفاده قرار می گیرند. برای شناخت در مورد واردات افزودنی ها و اسانس ها در صنایع لبنی کلیک نمایید.

لاتیک اسید

شرکت های تولید ترشی و زیتون و نوشیدنی هایی که طعم دار هستند در کنار شرکت های تولید کننده محصولات لبنی، می توانند از این ماده برای تولید محصولات خود کمک بگیرند.

مونوسدیم گلوتومات

شرکت های گوشتی و غذاهای مخصوص و آماده در فست فود و یا سس ها از این مواد استفاده می کنند. در واقع این مواد تشدید کننده طعم است که این موضوع می تواند نیاز آن ها در صنایع لبنی را هم تایید بکند.

کلرور کلسیم

واردات مواد اولیه صنایع لبنی یکی دیگر از مواد وارداتی است که برای سفت کننده سبزی یا میوه از آن استفاده می شود. که ۲ نوع پرک و پودری است.

زانتان گام

یکی دیگر از موارد واردات مواد اولیه صنایع لبنی است که در زمینه فراورده های گوشتی و مربا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد زانتان گام است که کاربرد زیادی هم دارد.

دی پتاسیم فسفات

یکی دیگر از موادی که برای تولیدات مواد غذایی بسیار مهم هستند دی پتاسیم فسفات است که واردات مواد اولیه صنایع لبنی به این منظور مهم است. تنظیم اسیدیته و نگهدارنده برای مواد غذایی مانند پودر کرم قهوه و همچنین فراورده های گوشتی مورد استفاده قرار می گرفت.

اسید سیتریک

برای ایجاد طعم ترش و جلوگیری از اجتماع میکروب مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از مهم ترین ها برای تولیدات مواد غذایی و به ویژه تولید انواع محصولات لبنی ماندگار می باشد.

اسید فسفریک

یکی دیگر از موادی که برای تولید مواد خوراکی مهم است اسید فسفریک است که در ساخت نمک و خوراک دام و داروسازی صنایع شوینده بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. بنابراین واردات آن برای تولید محصولات صنایع لبنی می تواند بسیار مهم باشد.

سیترات سدیم

در ساخت پنیر، نوشیدنی ها و داروسازی قرار می گیرد. به همین سبب واردات آن در صنایع لبنی الزامی است.

دکستروز

یکی دیگر از پر مصرف ترین موادی که در زمینه صنایع غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرد، دکستروز می باشد. از این ماده برای تولید محصولات لبنی نیز در مواردی استفاده می شود.

کربوسی متیلس سلولز

یکی دیگر از مهم ترین موادی که در زمینه واردات مواد اولیه صنایع لبنی کاربرد دارد کربوسی متلیس سلولز می باشد. البته گاهی در زمینه تولید محصولات دارویی نیز به کار برده می شود.

سدیم ساخارین

یکی دیگر از موادی که در زمینه تولید قند مصنوعی و تولید نوشیدنی ها و داروسازی محسوب می شود، سدیم ساخارین می باشد.

تماس با شرکت ام تی رویال

00902122582323 دفتر مرکزی

00905377983495 موبایل واتس اپ

اینستاگرام شرکت:MTROYALCOMPANY
ثبت سفارش و درخواست مشاوره
www.mtroyal.com.tr/fa

 

کانال تلگرامی شرکت ام تی رویال

Royal@mtroyal.com.tr

مواد اولیه صنایع غذایی

صنعت های غذایی مجموعه ای از  تولیدات و شرکت هایی است که  در زمینه تولید  مواد غذایی مورد نیاز  برای مصارف مختلف  فعالیت دارند.  شرکت هایی  در بخش  صنعت غذا نیز فعالیت دارند که به تولید  مواد اولیه صنایع  غذایی می پردازند و مواد اولیه خود را برای تهیه مواد  خوراکی ها و مواد غذایی به شرکت های تولیداتی  غذا می فرستند .

مواد اولیه صنایع غذایی
مواد اولیه صنایع غذایی

شرکت ام تی رویال ترکیه

این مواد شامل اسید فسفریک غذایی، گلیسیرین خوراکی ، اسید سیتریک و … می باشد که شرکت ام تی رویال اقدام  به واردات  و تهیه این  مواد برای مصارف داخلی، با کیفیت و قیمت مناسب کرده است .
مواد اولیه صنایع غذایی ، پایه و اساس کیفیت و خواص  مواد  غذایی را شامل می شوند به طوری که تغییرات شیمیایی که در جریان تولید ، نگهداری و جابجایی مواد غذایی به وجود می آید. این مواد در طعم ، رنگ ، ارزش غذایی و کیفیت آن تأثیرات زیادی دارد. بنابراین تهیه مواد اولیه صنایع غذایی   باید  در دسته اول و درجه یک انتخاب شوند.

شرکت ام تی رویال ، تهیه مواد اولیه صنایع غذائی را بر اساس کارایی و عملکرد  آنها که شامل  قسمت هایی از جمله  شناسایی محصول نهایی ،ویژگی های اورگانولپتیک ، ایمنی و میزان PH موجود در مواد اولیه و … می باشد را تهیه و به بازار عرضه می دارد .