واردات پودر کاکائو

واردات پودر کاکائو

واردات پودر کاکائو :شرکت ام تی رویال mtroyal companyوارد کننده انحصاری پودر کاکائو آلکالایز و نچرال تحت برند لاتامارکو  cocoa powder latamarko میباشد.

واردات پودر کاکائو

واردات پودر کاکائو

مشتریان عزیز میتوانند محصول درخواستی خود را در هر نقطه از جهان تحویل بگیرند.با توجه به اینکه پودر کاکائو لاتامارکو از بهترین نوع کیفیت برخوردار میباشد،ولی با اینحال برای مشتریانی که تا امروز از این محصول استفاده نکرده اند ،نمونه همراه آنالیز و قیمت ارسال خواهد شد.

با توجه به اینکه کارخانه لاتامارکو در ترکیهلاتامارکو در ترکیه واقع شده است،ارسال محصول کمتر از 4 روز زمان میبرد و این مدت زمان امتیاز بسیار خوبی برای خریدار میباشد.

امکان ارسال علاوه بر پودر کاکائو آلکالایز،نچرال روغن سی بی اس و کره کاکائو نیز امکان پذیر میباشد.

واردات پودر کاکائو

واردات پودر کاکائو

پودر کاکائو از بهترین مارک های خارجی در حال واردات به بازار ایران می باشد که خرید عمده آن با توجه به اهداف مصرفی، می تواند با کد های مختلفی قابل انجام باشد.
در صنعت مواد غذایی امروزی، شاهد این مسئله هستیم که پودر کاکائو مرغوب به عنوان یکی از بهترین مواردی می باشد که می توان از آن به عنوان ماده اولیه استفاده نمود و از اصلی ترین عرصه های مصرفی پودر کاکائو تلخ، می توان به صنعت شکلات سازی اشاره نمود.
در تولید پودر کاکائو با توجه به فرایندها و استانداردهای پیاده سازی شده، شاهد این مسئله هستیم که انواع کیفیت ها به همراه کدگذاری های مختلف از پودر کاکائو به بازار عرضه می شود و این امر، منجر به تفاوت در موقعیت های مصرفی آن نیز خواهد شد.
در بازار کنونی، پودر کاکائو خارجی با انواع برندهای مختلف و همچنین با کیفیت های مختلف، تولید می شوند که شناخت آن ها می تواند در یک انتخاب درست و آگاهانه، تاثیر گذار باشد و در همین خصوص می توان به پودر کاکائو لاتامارکو اشاره نمود به نوبه خود با توجه به سطح کیفی که دارد، در عرصه شکلات سازی از موقعیت های مصرفی گسترده ای برخوردار هستند.

واردات پودر کاکائو

واردات پودر کاکائو

پودر کاکائو ترکیه

کشور ترکیه با انواع برندهای تجاری توانسته اقدام به فراوری پودر کاکائو مرغوب نماید و در این زمینه پودر کاکائو آلکالایز لاتامارکو به عنوان یکی از بهترین برندهای قابل معرفی می باشد که در کنار قدرت رنگ دهی بالای خود، طعم مناسبی را برای صنعت مواد غذایی، به ارمغان می آورد.
استاندارد در نظر گرفته شده برای بسته بندی پودر کاکائو، به صورت کیسه های ۲۵ کیلویی می باشد که در حال حاضر با توجه به حجم و ظرفیت های قابل توجه در واردات این محصول، شاهد آن هستیم که بهترین مسیر نیز برای فروش پودر کاکائو ترکیه ای لاتامارکو فراهم شده است.

لینک مستقیم مشاوره با شرکت ام تی رویال

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

با کدام کشور واردات را شروع کنیم؟ |

واردات و صادرات از ترکیه

راه حل طلایی برای کاهش تاثیر تحریم ها در واردات و صادرات